Neobmedzený webhosting

Je naozaj neobmedzený webhosting neobmedzený?

Objednajte si webhosting
Webyhosting >

Neobmedzený webhosting je šikovný marketingový ťah

     Čo je neobmedzený webhosting? Je možné poskytovať neobmedzený webhosting v kapacitne obmedzenom priestore serverov poskytovateľa?
Samozrejme našli sa užívatelia, ktorí skúšali, „čo to dá“ – či naozaj ich webhosting je neobmedzený. Zistili, že každý neobmedzený webhosting má svoje hranice.

    Neobmedzený webhosting je len šikovný marketingový ťah. Dokazuje to aj skutočnosť, že poskytovatelia „neobmedzeného webhostingu“ definujú pojem NEOBMEDZENÝ vo svojich obchodných podmienkach. Z nich vyplýva, že vlastne užívateľ má k dispozícií len určitý priestor, ktorý má svoje obmedzenia. Nazvať potom takýto webhosting ako neobmedzený je zavádzajúce.

Neobmedzený webhostingNa čo si treba dať pozor pri neobmedzenom webhostingu:

    Štatistika hovorí, že ak sa delia o jeden priestor na serveri viacerí, každý v danom okamihu potrebuje len určitý priestor, niekto viac niekto menej. Je menšia pravdepodobnosť situácie, že všetci naraz vyťažia celý svoj zakúpený priestor na serveroch. Tak ak prekročíte svoj priestor, môžete používať cudzí. 
      Môže nastať situácia, že niekto v daný okamih používa aj váš priestor a vy ho nemáte k dispozícií, pretože kapacita servera je obmedzená. Kým sa to dá do poriadku Vaša firma môže prísť o zákazky, ktoré vám mali prinášať zisk. Čo s tým spravíte? Čo keď je to niekoľko desiatok tisíc Eur o ktoré ste prišli? Čo vám ponúkne firma ako náhradu škody?  Webhosting na jeden rok zadarmo, na desať rokov zadarmo?

Čo ponúka WEBYGROUP namiesto neobmedzeného webhostingu

    Spoločnosť WEBY GROUP, s.r.o. neponúka neobmedzený webhosting, ktorý naším chápaním nie je neobmedzený, ale serióznu informáciu o množstve priestoru, ktorý vám zaplatením prináleží a môžete ho používať. Poskytujeme Vám informáciu o množstve zabratého priestoru v admin sekcii. Upozorňujeme Vás o tom, že keď prekročíte priestor v zakúpenej kapacite viac ako 80%,  je potrebné buď priestor vyčistiť od nepotrebných údajov, alebo si dokúpiť ďalší priestor.
     A čo je hlavné, ak nečakane prekročíte kapacitu priestoru nad rámec ako máte zakúpený poskytneme Vám automatický ďalší priestor na serveri aby ste mohli ďalej plnohodnotne fungovať do doby preobjednania si zväčšenia potrebného priestoru.

Pozrite si našu ponuku pre webhosting pre viac domén.

Ešte nedostávate Webytipy?
Rady, tipy, info o webe a internete
Prihláste sa

Prešli sme k novému poskytovateľovi webhostingu - k Webygroup s.r.o. Pri presune všetkých služieb s tým spojených sme potrebovali doladiť nastavenie mailových kont u nás na počítači. Nastavili nám ich "na diaľku" a odvtedy už nemáme problémy s mailovou poštou ani webpriestorom. V súčasnosti máme novú www stránku, ktorú si sami aktualizujeme cez readakčný CMS systém. Oceňujeme hlavne poradenstvo pri tvorení štruktúry nového webu. Webhosting aj maily fungujú bezproblémovo bez výpadkov.
Ivana Škarčáková – firma Spiežovec spol. s r.o. Banská Bystrica, www.habakuky.eu

Chceli sme si pripraviť nový web, tak som potreboval vytvoriť doménu 3.úrovne s vlastným webpriestorom. Vo Webygroup mi to expresne zrealizovali, navyše v piatok poobede.

Maros Kvasna – konateľ firmy Real Stroj Zvolen, www.realstroj.sk

Mali sme problém s odosielaním emailovej pošty. Vzhľadom k tomu, že využívame webhostingové služby od WebyGroup, využili sme ich hot-line. Do 15 minút sme mali problém vyriešený – ich pracovník sa cez vzdialenú správu pripojil na náš počítač a opravil chybné nastavenie v našom mailovom konte.

Pavol Jackuliak, konateľ firmy Fenix Slovensko, www.fenix.sk

Pozrite si naše referencie