O firme WEBYGROUP

poskytovateľovi webhostingu

Objednajte si webhosting

O firme WEBYGROUP

      Pozrite sa kto sme a kde pracujeme. 
WEBYGROUP okrem webhostingu poskytuje aj komplexné internetové služby.

     Od množstva poskytovateľov internetových služieb sa líšime hlavne formou práce – osobným prístupom a individuálnym poradenstvom pre web stránky, ktoré je klientovi šité priamo na mieru.
     V rámci celého Slovenska máme vytvorenú sieť reprezentantov - Webyteam, ktorí Vás môžu navštíviť priamo u Vás na firme.

     Pravidelne vzdelávame seba aj svojich klientov. Nadobudnuté skúsenosti odovzdávame klientom na Webyseminároch aj prostredníctvom Webytipov. Naši klienti môžu takto získať cenné informácie ako postupovať pri tvorbe efektívnej www stránky s dobrým SEO. Ako postupovať pri tvorbe a prevádzkovaní eshopuAko na internetový marketing a reklamu a konkrétne na reklamu v Google.

     Realizujeme webové portály a www stránky pre mestá a obce. Súčasne administrátorom poskytujeme aj vzdelávanie ako treba plniť mestské a obecné www stránky tak, aby spĺňali Štandardy prístupnosti.  

     História firmy
Firma WEBY GROUP bola založená v r. 2001 pod názvom Weby slovenska sk
• r. 2002 – člen Združenia poskytovateľov webhostingu
• r. 2004 – zakladajúci člen Združenia pre správu národnej domény SK
• r. 2005 – akreditovaný registrátor domény .eu
• 1.1.2007 – zmena názvu spoločnosti WEBY.SLOVENSKA.SK, s.r.o. na WEBY GROUP, s.r.o.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás!

 

 

 

Potrebujete spropagovať svoju web stránku?

Robíte SEO pre svoj web a chcete kvalitné odkazy pre linkbuilding?

Využite – reklamu a linkbuilding z katalógových zápisov v sieti mestských portálov Virtualne.sk, ktorá zahŕňa významné slovenské mestá ako: Banská Bystrica, Bratislava, Brezno, Humenné, Košice, Levice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Nitra, Partizánske, Poprad, Považská Bystrica, Prievidza, Prešov, Púchov, Rimavská Sobota, Ružomberok, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žilina,

ale aj vyhľadávané mestá s turistickým ruchom Banská Štiavnica, Bojnice, Piešťany, Štúrovo, Vysoké Tatry, Turčianske Teplice a menšie slovenské mestá ako Bánovce nad Bebravou, Detva, Handlová, Hlohovec, Snina, Šahy, Vráble.

Ešte nedostávate Webytipy?
Rady, tipy, info o webe a internete
Prihláste sa

Prešli sme k novému poskytovateľovi webhostingu - k Webygroup s.r.o. Pri presune všetkých služieb s tým spojených sme potrebovali doladiť nastavenie mailových kont u nás na počítači. Nastavili nám ich "na diaľku" a odvtedy už nemáme problémy s mailovou poštou ani webpriestorom. V súčasnosti máme novú www stránku, ktorú si sami aktualizujeme cez readakčný CMS systém. Oceňujeme hlavne poradenstvo pri tvorení štruktúry nového webu. Webhosting aj maily fungujú bezproblémovo bez výpadkov.
Ivana Škarčáková – firma Spiežovec spol. s r.o. Banská Bystrica, www.habakuky.eu

Chceli sme si pripraviť nový web, tak som potreboval vytvoriť doménu 3.úrovne s vlastným webpriestorom. Vo Webygroup mi to expresne zrealizovali, navyše v piatok poobede.

Maros Kvasna – konateľ firmy Real Stroj Zvolen, www.realstroj.sk

Mali sme problém s odosielaním emailovej pošty. Vzhľadom k tomu, že využívame webhostingové služby od WebyGroup, využili sme ich hot-line. Do 15 minút sme mali problém vyriešený – ich pracovník sa cez vzdialenú správu pripojil na náš počítač a opravil chybné nastavenie v našom mailovom konte.

Pavol Jackuliak, konateľ firmy Fenix Slovensko, www.fenix.sk

Pozrite si naše referencie