Prečo hosting od WEBYGROUP

7 dôvodov pre hosting 

Objednajte si webhosting
Webyhosting >
  • Prečo hosting od nás

7 výhod hostingu od WEBYGROUP

1. Prečo webhosting od WEBYGROUPUšetríte na hostingu pre viac domén

Tým, že v jednom hostingu môžete prevádzkovať viac www stránok ušetríte.
Všetky naše hostingy sú pre viac domén.

2. Získavate automatickú obnovu domén

Všetky domény platíme za Vás dopredu. U iných registrátorov dostávate dopredu zálohovú faktúru za doménu. Ak ju neuhradíte, registrátor Vám doménu nepredĺži a môžete o ňu prísť.
Vo WEBYGROUP platíme za Vás dopredu a poplatok za doménu Vám  refaktúrujeme. V prípade, že nechcete doménu predĺžiť, stačí reagovať na upozorňujúci mail.

3. Dostávate ZADARMO osobné poradenstvo.

V rôznych mestách na Slovensku máme svojich vyškolených spolupracovníkov , ktorí s Vami odkonzultujú všetky Vaše bežné aj špecifické požiadavky.

4. Potrebujete zmeniť hosting, ale máte ho predplatený

Ak máte hosting predplatený u pôvodného poskytovateľa ešte na nejaké obdobie a chcete zmeniť hostingovú spoločnosť - u nás neprídete o svoje peniaze.  Stačí  predložiť doklad o zaplatení pôvodnému poskytovateľovi . WEBYGROUP Vám budú faktúrovať hosting len od obdobia, kedy už hosting zaplatený nemáte.

5. Robíme všetko pre bezpečnosť Vašich mailov a webových stránok.

Poskytujeme hosting na vlastných serveroch  vyše 10 rokov pre viac ako 2800 klientov. O Vaše weby sa stará kvalitný technický tím odborníkov - nie sme „jednochlapová firma“

6. K nám sa vždy dovoláte.

K dispozícií je Vám náš HOT-LINE a Klientská podpora.  

7. Máte non-stop prístup k svojim službám

Non-stop prístup k službám je zabezpečený cez Virtuálnu kanceláriu.
K dispozícií je pre Vás prehľadná administrátorská správa na adrese http://setup.webygroup.sk 

Zavolajte nám. alebo si objednajte hosting online

Ešte nedostávate Webytipy?
Rady, tipy, info o webe a internete
Prihláste sa

Prešli sme k novému poskytovateľovi webhostingu - k Webygroup s.r.o. Pri presune všetkých služieb s tým spojených sme potrebovali doladiť nastavenie mailových kont u nás na počítači. Nastavili nám ich "na diaľku" a odvtedy už nemáme problémy s mailovou poštou ani webpriestorom. V súčasnosti máme novú www stránku, ktorú si sami aktualizujeme cez readakčný CMS systém. Oceňujeme hlavne poradenstvo pri tvorení štruktúry nového webu. Webhosting aj maily fungujú bezproblémovo bez výpadkov.
Ivana Škarčáková – firma Spiežovec spol. s r.o. Banská Bystrica, www.habakuky.eu

Chceli sme si pripraviť nový web, tak som potreboval vytvoriť doménu 3.úrovne s vlastným webpriestorom. Vo Webygroup mi to expresne zrealizovali, navyše v piatok poobede.

Maros Kvasna – konateľ firmy Real Stroj Zvolen, www.realstroj.sk

Mali sme problém s odosielaním emailovej pošty. Vzhľadom k tomu, že využívame webhostingové služby od WebyGroup, využili sme ich hot-line. Do 15 minút sme mali problém vyriešený – ich pracovník sa cez vzdialenú správu pripojil na náš počítač a opravil chybné nastavenie v našom mailovom konte.

Pavol Jackuliak, konateľ firmy Fenix Slovensko, www.fenix.sk

Pozrite si naše referencie