Webyteam - vaši osobní poradcovia
v oblasti firemného internetu

Objednajte si webhosting

Webyteam

     V rôznych mestách na Slovensku máme vyškolených spolupracovníkov - reprezentantov , ktorí Vás navštívia osobne vo firme. Odkonzultujú s Vami  všetky bežné aj špecifické požiadavky ohľadne hostingu, tvorby www stránky, tvorby eshopu aj internetovej reklamy.

    Naša starostlivosť sa nekončí podpísaním objednávky – kedykoľvek sa môžete obrátiť na osobného poradcu, ktorý Vás navštívil, alebo nám zavoláte priamo

V prípade, ak chcete aby Vás navštívil náš reprezentant – kontaktujte nás.

Webyteam

Ešte nedostávate Webytipy?
Rady, tipy, info o webe a internete
Prihláste sa

Prešli sme k novému poskytovateľovi webhostingu - k Webygroup s.r.o. Pri presune všetkých služieb s tým spojených sme potrebovali doladiť nastavenie mailových kont u nás na počítači. Nastavili nám ich "na diaľku" a odvtedy už nemáme problémy s mailovou poštou ani webpriestorom. V súčasnosti máme novú www stránku, ktorú si sami aktualizujeme cez readakčný CMS systém. Oceňujeme hlavne poradenstvo pri tvorení štruktúry nového webu. Webhosting aj maily fungujú bezproblémovo bez výpadkov.
Ivana Škarčáková – firma Spiežovec spol. s r.o. Banská Bystrica, www.habakuky.eu

Chceli sme si pripraviť nový web, tak som potreboval vytvoriť doménu 3.úrovne s vlastným webpriestorom. Vo Webygroup mi to expresne zrealizovali, navyše v piatok poobede.

Maros Kvasna – konateľ firmy Real Stroj Zvolen, www.realstroj.sk

Mali sme problém s odosielaním emailovej pošty. Vzhľadom k tomu, že využívame webhostingové služby od WebyGroup, využili sme ich hot-line. Do 15 minút sme mali problém vyriešený – ich pracovník sa cez vzdialenú správu pripojil na náš počítač a opravil chybné nastavenie v našom mailovom konte.

Pavol Jackuliak, konateľ firmy Fenix Slovensko, www.fenix.sk

Pozrite si naše referencie