Hosting sk

Hosting nielen pre domény .sk

Objednajte si webhosting

Hosting nielen pre domény .sk

Hosting sk     Vrámci hostingu spoločnosti WEBYGROUP môžete na jednom hostingu prevádzkovať viac  domén. Nezávisí, aké koncovky majú domény – v jednom hostingu môžete prevádzkovať domény s koncovkou  . sk, .eu. com, .biz alebo iné. Táto koncovka sa odborne nazýva aj doména prvej úrovne.  

     Ak podnikáte na Slovensku, mali by ste si zaregistrovať doménu s koncovkou .sk. Súčasne odporúčame zaregistrovať si aj rovnakú doménu s koncovkou .eu. Chránite si tak svoj názov na internete, pretože sa môže stať, že rovnakú doménu, ale s koncovkou .eu si zaregistruje práve vaša konkurencia. Finančné náklady sú pritom minimálne – platíte len raz ročne za 2 domény. A ak použijte hosting pre viac domén – multihosting, náklady na hosting ostávajú rovnaké. Takto dokonca môžete v jednom hostingu prevádzkovať až 15 domén s koncovkou .sk alebo inou. 

    Podľa počtu domén, priestoru a ďalších ponúkaných služieb si môžete vybrať z hostingov:
Hosting KLASIK pre 3 domény
Hosting ŠTANDARD pre 6 domén
Hosting ŠTANDARD+ pre 9 domén
Hosting PROFI pre 15 domén

  • Hosting spoločnosti WEBYGROUP prevádzkujeme na vlastných serveroch. Ich chod a bezpečnosť zabezpečuje  tím odborníkov  
  • Web hosting beží na značkovej technike a zálohuje sa 24 hodín denne.
  • Pre bezpečnosť  sú dáta na serveroch zálohované automaticky 1x denne.  Zálohy sú k dispozícií ešte aj po 6 mesiacoch.   Zálohované dáta sú fyzicky na iných severoch než ostré dáta a sú umiestnené na rôznych miestach. Vzhľadom k tomu, pri výpadku, alebo hackerskom útoku nemôže dôjsť k dlhodobému prerušeniu služieb.

Mám záujem o web hosting

Ešte nedostávate Webytipy?
Rady, tipy, info o webe a internete
Prihláste sa

Prešli sme k novému poskytovateľovi webhostingu - k Webygroup s.r.o. Pri presune všetkých služieb s tým spojených sme potrebovali doladiť nastavenie mailových kont u nás na počítači. Nastavili nám ich "na diaľku" a odvtedy už nemáme problémy s mailovou poštou ani webpriestorom. V súčasnosti máme novú www stránku, ktorú si sami aktualizujeme cez readakčný CMS systém. Oceňujeme hlavne poradenstvo pri tvorení štruktúry nového webu. Webhosting aj maily fungujú bezproblémovo bez výpadkov.
Ivana Škarčáková – firma Spiežovec spol. s r.o. Banská Bystrica, www.habakuky.eu

Chceli sme si pripraviť nový web, tak som potreboval vytvoriť doménu 3.úrovne s vlastným webpriestorom. Vo Webygroup mi to expresne zrealizovali, navyše v piatok poobede.

Maros Kvasna – konateľ firmy Real Stroj Zvolen, www.realstroj.sk

Mali sme problém s odosielaním emailovej pošty. Vzhľadom k tomu, že využívame webhostingové služby od WebyGroup, využili sme ich hot-line. Do 15 minút sme mali problém vyriešený – ich pracovník sa cez vzdialenú správu pripojil na náš počítač a opravil chybné nastavenie v našom mailovom konte.

Pavol Jackuliak, konateľ firmy Fenix Slovensko, www.fenix.sk

Pozrite si naše referencie