Chcete zmenu hostingu?
O všetko sa postaráme

zmena hostinguAk chcete prejsť od iného poskytovateľa hostingu k nám na Webyhosting pomôžeme Vám s hladkým prechodom. Postaráme sa o Vašu stránku, mailové kontá, databázy.
Nastavíme platbu za hosting tak, aby ste neplatili naviac, ak už máte predpaltený hosting inde.
Svoje domény si tiež môžete preregistrovať k nám, aby všetky služby ste mali "pod jednou strechou".

Ako prebieha zmena hostingu na Webyhosting?

Pri zmene poskytovateľa hostingových služieb Vám pomôžeme s presunom www stránky aj mailov, tak aby nedošlo k výpadkom. A aby ste neprišli o žiadny mail, ktorý máte dostať do svojej mailovej schránky.

Od súčasného poskytovateľa urobíme zálohu Vašej www stránky a umiestnime ju k nám na server.
Prípadne Vám vytvoríme nový moderný web.

Platba za hosting

Pre klientov, ktorí majú predplatený hosting u iného poskytovateľa poskytujeme zľavu.
U nás zaplatíte až po vypršaní sumy, ktorú máte predplatenú. Stačí, ak nám predložíte doklad o úhrade hostingu do konca preplateného obdobia. U nás Vám vystavíme faktúru až po dovŕšení dokladovaného obdobia. 

Postaráme sa aj o doménu

Našim klientom odporúčame, aby všetky služby - hosting s doménami aj webovou stránkou využívali od jedného poskytovateľa. Pri výpadkoch sa tak vyhnú komplikáciám, kedy nie je jasné ktorá časť služby zlyháva. 

Naším poslaním je zabezpečiť kvalitné a stabilné služby.
V oblasti domén patríme k najspoľahlivejším registrátorom. U nás o doménu neprídete, ani keď náhodou pozabudnete zaplatiť registračný poplatok.  Pri predlžovaní domény, poplatok za doménu platíme za Vás dopredu. Sumu Vám len refaktúrujeme. V prípade, že si už neprajete doménu predlžovať, stačí reagovať na automatický upozorňujúci mail.